LOGO TechnikBau Sp. z o.o. Strona gЕ‚Гіwna    |    JД™zyk / Language
Brak wtyczki FLASH / No Flash plugin

Pobierz wtyczkД™ / Download the plug-in

Brak wtyczki FLASH / No Flash plugin

Pobierz wtyczkД™ / Download the plug-in

Tu jesteЕ›: LOGO TechnikBau Sp. z o.o. Strona gЕ‚Гіwna LOGO TechnikBau Sp. z o.o. O firmie technikbau

O firmie technikbau


Jesteśmy firmą budowlano-handlowo-transportową.
 
W ramach działalności budowlanej świadczymy szeroko rozumiane usługi w zakresie generalnego wykonawstwa budynków mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych, obiektów użyteczności publicznej oraz infrastruktury drogowej. Dzięki bogatym doświadczeniom i wykwalifikowanej kadrze inżynierskiej udaje się nam sprostać nawet najtrudniejszym wymaganiom inwestorów. Sami również występujemy w roli inwestorów budując na sprzedaż pojedyncze obiekty (hale, budynki jednorodzinne, budynki handlowe), a także całe osiedla.
 
W działalności transportowej udało się nam już także zdobyć zaufanie naszych partnerów – dzięki temu świadczymy usługi transportowe dla największych operatorów logistycznych w Europie. Dzięki naszym magazynom oraz flocie aut dystrybucyjnych mamy możliwość zaoferowania Państwu nie tylko usługi w zakresie przewozu Państwa ładunków, ale także magazynowania oraz dystrybucji.
 
Nasze szerokie kontakty, zaplecze organizacyjne, prawne i logistyczne umożliwiło zaoferowanie naszym klientom w różnych regionach świata dostęp do interesujących ich produktów. Specjalizujemy się w handlu materiałami budowlanymi, półproduktami, artykułami spożywczymi oraz maszynami i urządzeniami.
 
Przede wszystkim stawiamy na jakość naszych usług.
 

Handel


Naszym atutem w handlu są przede wszystkim najwyższej jakości produkty dostarczone o odpowiednim czasie i w przystępnej cenie do naszych partnerów. W ten sposób zdobyliśmy zaufanie wielu stałych odbiorców.

Kontakt


telefon kontaktowy:
+48 62 721 06 98
wyślij do nas fax:
+48 62 721 06 98
napisz do nas e-mail:
biuro@technikbau.pl
Strona główna O firmie technikbau Nasz usługi Nieruchomości Realizacje Transport KontaktPolityka cookie
TechnikBau Sp. z o.o. - Budownictwo jedno- i wielorodzinne
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych